Kategorie

Výrobci

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:731440575

Kontakt na naši zákaznickou linku

Seznam produktů výrobce Starcke

Již čtvrtá generace německého rodinného koncernu STARCKE stojí v čele výroby brusných materiálů na podkladech. Firma STARCKE byla založena již roku 1829 a intenzivně se věnuje výrobě brusiva od 2. poloviny 19.století. Vlastní dvě základní výrobní značky. Tou první je ERSTA, pod kterou jsou označovány téměř všechny brusné papíry a plátna. Druhou je MATADOR, pod touto značkou jsou vyráběny voděodolné papíry. Bez nadsázky lze konstatovat,že firma STARCKE produkuje výrobky, jejichž kvalita patří ke světové špičce.


Zabýváme se distribucí široké škály brusných materiálů firmy STARCKE, která vyrábí materiály ERSTA a MATADOR. Jedná se o brusivo na papírových a plátěných podkladech.


V našem sortimentu naleznete nabídku všech běžně používaných tvarů brusných materiálů. Díky moderním poloautomatickým strojům vám můžeme zhotovit na zakázku, nebo dodat brusné materály Stracke ze širokých skladových zásob výrobce.  • Role s papírovým, plátěným i vlněným pokladem v šířích od 10mm do šíře, která je limitovaná výrobní šíří konkrétního typu.

  • Nekonečné pásy všech možných rozměrů od šíře 3mm do šíře 1420mm. Širší a segmentové pásy obstaráme přímo od výrobce brusiva.

  • Papírové, suchozipové, plátěné i oboustranné kruhové výseky od průměru 25mm do průměru 1200mm.

  • Archy na různých podkladech, v různých rozměrech děrované i neděrované vám vyrobíme a dodáme na základě konkrétního požadavku.

  • Lamelové talíře v běžných průměrech a široké škále plátěných i vlněných materiálů.

Produktů na stránce

Produktů na stránce